Skip to main content

Semináře pro ZŠ a SŠ

Katedra fyziky FP Technické univerzity v Liberci nabízí základním a středním školám přednášky z fyziky s experimenty a s vlastním tvořením studentů a žáků. Semináře se konají na katedře fyziky FP TUL, Studentská 5, Liberec v posluchárně C301 v termínech stanovených po dohodě.
 
Nabídka seminářů pro ZŠ a SŠ
Katedra fyziky FP Technické univerzity v Liberci nabízí základním a středním školám přednášky z fyziky s experimenty a s vlastním tvořením studentů a žáků.
Semináře se konají na katedře fyziky FP TUL, Studentská 5, Liberec v posluchárně C301 v termínech po dohodě. Semináře jsou poskytovány školám zdarma, pouze u některých seminářů je uvedena spoluúčast na poskytnutých vzorcích materiálů.
Pro vystavení faktury pro uhrazení ceny za seminář (podle počtu studentů) je třeba dodat následující údaje školy a zaslat objednávku na kontakt viz níže:
Fakturační údaje školy (Název a adresa):
IČO a DIČ školy:
Počet studentů na seminář:

Kontakt: Katedra fyziky, FP TU v Liberci, prof. Mgr. Jiří Erhart, Ph.D., tel: 485353400, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Témata seminářů