Fyzikální jarmark

Katedra fyziky spolu s Klubem malých debrujárů při škole Doctrina - Podještědském gymnáziu pořádá již potřetí Fyzikální jarmark pro pozvané žáky prvních a druhých tříd ZŠ z Liberce. Jarmark proběhne v úterý 9. 1. 2018 od 8:30 do 11:30 v předsálí před aulou v budově G Technické univerzity a zúčastní se ho asi 180 dětí.
Studenti učitelství prvního stupně ZŠ v rámci předmětu Fyzika v přírodovědě připravili pro děti dvanáct tématických stanovišť, na kterých děti zábavnou formou seznámí s různými tématy z fyziky a sami si vyzkouší, že i malé děti pokusy opravdu baví.
Děti budou pozorovat a zkoušet různé pokusy a vyrábět jednoduché fyzikální hračky. S organizací pomohou mladí debrujáři, kteří připravili tři svá stanoviště.
Odpovědná osoba za akci: RNDr. Vladimíra Erhartová